Blogg
Anders Berg

Leder kundestrategi

909 17 995

anders@b17.no

+ Les mer
Annette Brøndum Dudley

Grafisk designer

984 60 368

annette@b17.no

+ Les mer
Brage Sperre Holmen

Performance manager

928 92 172

brage@b17.no

+ Les mer
Erik G. Vangsnes

Videoprodusent

400 56 798

erik@b17.no

+ Les mer
Fanny Dehn Arvesen

Konseptuell rådgiver

924 77 644

fanny@b17.no

+ Les mer
Gro Kirkenær Krogh

Designer og Content Manager

988 02 431

gro@b17.no

+ Les mer
Kristin Kongslie

Leder operasjon/ Prosjektleder

934 41 995

kristin@b17.no

+ Les mer
Lars-Erik Ulheim

Grafisk designer

lars.erik@b17.no

+ Les mer
Sebastian Andersen

Videoprodusent

976 15 552

sebastian@b17.no

+ Les mer
Thomas Holm

Rådgiver kommunikasjon & markedsføring

916 75 475

thomas@b17.no

+ Les mer
Thorstein Øiseth

Performance rådgiver/ Fagansvarlig

928 92 631

thorstein@b17.no

+ Les mer
Ulf Kvalvik

Daglig leder

902 16 482

ulf@b17.no

+ Les mer
Vegard Berg
+ Les mer

BLOGG

HJEM BLOGG

Her kan du lese inspirerende og relevant innhold om livet i B17. Vi deler våre tanker og verdisyn, hvordan vi jobber med prosjekter for kunder og faglig innhold om markedsføring. Hvis du liker det du leser kan du gjerne melde deg på vårt nyhetsbrev som sendes ut en gang i måneden.  

Få med deg alle
oppdateringer fra B17

Vil du ha inspirerende og faglig innhold om markedsføring og prosjekter vi jobber med? Meld deg på vårt nyhetsbrev som sendes ut en gang i måneden.